Juubi00

Takže už vím jak zvolit pozadí (formát-stránka-pozadí) ale jak tam vložit své vlastní?

PS: Pokračování mé otázky ohledně Open Office.
Doplňuji:
Volba obrázku tam není ale moje učitelka na Informatiku říkala že to jde.

Nejlepší odpověď
kapka

No jedině /jak tak na to koukám/ dát formát-stránka-pozadí a pak rozkliknout „jako“, je tam na výběr buď barva nebo obrázek. Ten vyberete ze své složky v pc. Nevidím, že by to šlo ještě nějak jinak.

Další odpovědi
anonym

Já nikde své pozadí nebudu vkládat, nosím si ho stále s sebou a ke všemu i zahalené :).