lerak14

Takže – kam si chodí pro soc. dávky ti co jsou pod mostem?

nebo v tel. ukazují třeba slováka bezdomovce v praze kam si chodí?

Nejlepší odpověď
kropitko

Nevím přesně co se Vám honí hlavou,,tak znova
Žádost o dávky podají na příslušném úřadě v místě svého trvalého bydliště(bezdomovci mají trvalé bydliště na úřadě,kde o své bydlení přišli)
Pokud nemají zřízeny účet,kam by jim finance chodili,tak jim chodí na poštu složenkou na adresu kterou udají,případně mají na poště zřízenou schránku,kam si pro písemnosti jednou za týden dojdou…

Aby nedošlo k nedorozumění,ne­myslím tím,že jednou za týden pobírají dávky,je jen na nich jak často na poštu zajdou a ujistí se,zda jim nepřišel nějaký dopis,třeba i od soudu.
Ne všichni bezdomovci jsou nezodpovědní a ne vždy se dostali do nepříjemné situace svojí vinou…

Další odpovědi
benaja

Jo tak tihle?No ty vetsinou nikam,nemaji mnohdy ani doklad totoznosti,protoze jim vetsinou staci si pamatovat ze se jmenuje Jura,a to jim staci,ovsem tem co jim davaji davky,tak tem urcite tohle ne,a slovaci to maji pro davky trosicku dal,asi jim u nas nepatri.