dolik

Taky vás zneklidňuje ta záplava nekvalitníhon zboží pocházejícího z asie?Nebo zveličuju?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Dnes by si člověk měl dávat pozor co a hlavně kde nakupuje , zboží si pořádně prohlídnout . Šuntů je na trhu moc a pozor na ně.Tváří se jako značkové ,ale.......

Další odpovědi
led

Žiaľ je to pravda. Masovou výrobou s minimálnymi nákladmi znížili predajnú cenu aj na úkor kvality a bezpečnosti. (skúste si pozrieť stránku obchodní inspekce) http://www.co­i.cz/cs/

skutočný prípad opisujem v http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chodite-reklamovat-i-levne-zbozi-a-jake-pri-tom-pouzivate-postupy

vecernice

Mě to docela vadí.Když jdu do značkového obchodu pro sportovní boty ,dám za ně skoro čtyři tisíce,tak očekávám kvalitní zboží.Pak to probírám s prodavačem a ten mě ujistí,že jsou to opravdu ty boty co kupuju a když zvednu jazyk,tak tam najdu made in china.Prodavač mě znovu ujistí,ale tentokrát o tom,že je to už na všech.

Mili @

Já mám takový pocit, že VŠECHNO zboží už je z Asie!

dagry

Po těch letech, co jsou trhovci tady, už mě to nezneklidňuje. Když chci tak k nim zajdu a něco málo levného nakoupím, ale chdyž chci solidní oblečení, nebo boty, tak nakupuji tam, kde vím, že to Asie není. Jednoduchá volba ne?
Ale jak je vidět, asi se jim u nás stále daří, když je jich tu pořád dost a dost. A kšefty jdou …

GM

Problém je v tom, že velké množství výrobců světových značek vyrábí Číně – levná pracovní síla, levnější a dostupnější suroviny.

flodur

http://www.ema­il.cz/getAttachmen­t?session=%19%F6t%A­52w%99%A7%28%EF%A0%8E_%9­D%D3%5C%0E%1F%7B%A0C%84%­E32V%00%0D%FFb%05j%BD%99­%C5%AE%93%A5%7C%D­D%1F9%C4t%CE%D3%9F%98%AC­%21%14%91%CBX%E­DUQ%CD%A6%03%E6%C4%CB%28­Kr%8E%8Cq%05%C3%3A%B8_%0­4%7D%A6%3DhJe%9D%3F%A7%A­0%D4%06%F6%C9%23%DB%A­E%B3%DB%F9%9D%D4g0%7F%01­J%D2%87%F3x%60Q5%00W%5Eh­%8F%19P%AD%BA%25%3D%1B%8­D%DFvW%AC%10%20_%07%A9h%­2A.k%DAT%06w%F­6%B0%D5%05%E4%EC