quentos

Taky vás uživatel Kazatel atakuje soukromými vzkazy a osočuje vás z věcí, jež jste nikdy neudělali?

Zpráva přeposlána adminovi. Jestli si Kazatel myslí, že si z toho tady bude dělat holubník, je na omylu.

Nejlepší odpověď
Filip84

Když najedeš na uživatelský profil, je tam tlačítko „blokovat uživatele“. Doporučuju, já už mám „Blacklist“ poměrně dlouhý! 🙂

Další odpovědi
led

Nemám s tým problémy. A to nie som naňho vždy prívetivá, čo uznávam.
Dodatok:
Trochu ma prekvapujete, ako starý harcovník na tejto stránke potrebujete pomoc vo svojej vnútornej pošte so zablokovaním konkrétneho užívateľa? Zaujímavé, do dnešného dňa som tlačítko blokovať, nemusela použiť. Asi by som to mala vyskúšať, ale na kom? Veď utvoriť si názor o odosielateľovi a rozhodnúť sa, či čítať alebo nečítať jeho prejavy vo svojej pošte (nemusí ho pri tom ani blokovať, stačí odstrániť bez čítania) môže každý užívateľ internetu, nielen tejto stránky.

Holubník… zlé prirovnanie.
Aj tu platia isté pravidlá aj pre holubov. Všimnite si, ako dodržujú denný režim a nočný kľud vo svojom holubníku, na rozdiel od človeka, ktorý robí „bordel“ nielen cez deň ale aj v čase „nočného kľudu“. Ich pohyb je nepochopiteľný len pre toho, kto nemá záujem ich spoznať.

zjentek

Na vahách inteligence a blbosti zůstávám léta nestranný a tudíž mne nikdo zde neatakuje/neo­sošuje… Nikdo, z žádné skupiny 🤷‍♂️

((;

Gus_Fring

Ne. Ale sám vidíš, že je to jeden z dalších účtů toho multitrolla. Prostě blbce neřeš a nereaguj na ně. :)

Kazatel

Vážený pane quentos, slušně jsem vás upozornil, abyste zanechal chování v rozporu se zákonem a dal vám prostor pro nápravu vaší chyby. Polid chcete dělat hlpupého, je to vaše volba. Provozovatele serveruj pochopitelně na vaše závadné chování upozorním, stejně tak jako uvědomím příslušné orgány, které vás již snad dohledají a popoženou k odpovědnosti. Ostatně porušování zdejšího kodexu touto zprávou jen utvrzujete, že vám jakékoli chování v rozporu s pravidly není cizí.

aliendrone

Ne, ale to je tím, že jsem TAK MOC PŘEKRÁSNÝ. ;) :D
Jdeš na to ze špatného konce. Já žádného uživatele NEBLOKUJI. Nadávky a urážky jednak pobaví (navíc lze na ně reagovat/smlsnout si veřejně v komentářích), druhak a to HLAVNĚ – takové doslova PERLY českého jazyka, které tímto způsobem získám, to je k nezaplacení! Kam bych přišel, kdybych ty hlody měl všechny vymýšlet sám. Ty ještě k tomu paříš scrabble – NO NEBER TO! ;) :D :D

Dvorní šašek

Nepřišla mi žádná zpráva.

paul1

Ne, zatím nemám takovou zkušenost s nikým.

Filip84

quentos: A nechceš tady ty soukromé vzkazy zveřejnit, ať víme, o čem se, vlastně, bavíme?

led

Filip84, no čo už človek dozvedá po rokoch na tejto stránke, tlačítko „blokovat uživatele“, to radšej spolieham na svoje rozhodnutie, pretože učiť sa od iných, nielen spriaznených ale aj od nepríjemných, aj od výslovného nepriateľa, nikdy neuškodí. Naozaj sme všetci čistí ako ľalie po zalievaní?

Filip84

led: O to ale vůbec nejde. Tu jde o to, že je tu jeden megatroll, který jednou vystupuj jako muž, jednou jako ženská, jednou jako mladý, jednou jako starý, jednou jako nevzdělaný blbec, jednou jako MUDr. Paznehtová. Všecko je to podle jednoho mustru a není sebemenší problém to, že za tím stojí jedna reálná osoba, prohlédnout.

Já takové hry nehraju.

Pak jsou tu jedinci, kteří jsou natolik blbí, nebo jsou prostě ještě dítě (a není ani podstatné, jestli rovněž věkem), že jakýkoli diskurs s nimi je absolutní ztrátou času. Tak, k čemu?

annas

Jsou zde i jedinci, kteří si otevřou nový profil, ten starší nezruší, a vůbec neřeší, že oceňovat své vlastní odpovědi je nemorální.