Avatar uživatele
Mousinek

Taky vás to pobouřilo?

já už nevím co si myslet
http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/223125-lidstvo-je-ve-vesmiru-samo-naznacuji-posledni-objevy-planet.html
Doplňuji:
Tak v něčem je to dobré. Nemusíme se učit další cizí jazyk (mimozemský) :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda, Elk před 4835 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Když už si budem připouštět možnou jinou formu života na jiných planetách,tak jsem spíše rád kdybychom byli sami.Pro lidstvo by případná návštěva cizí formy života mohla znamenat totální katastrofu.Tot můj názor.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Když už si budem připouštět možnou jinou formu života na jiných planetách,tak jsem spíše rád kdybychom byli sami.Pro jinou planetu by případná návštěva lidstva mohla znamenat totální katastrofu.Tot můj názor.

Zdroj: Omlouvám se za zkopírovanou odpověď, ale trochu jsem její formulaci pozměnil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Ztotožňuji se s názorem Ten který je. Je pravda, že lepší je být ve vesmíru sám, než mít nemilou návštěvu po níž zůstanou kruhy v obilí :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Nevím co je na tom k pobouření.
Splést se může každý. Pán bůh se spletl, ale věřím že po druhé to již to neudělal.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ten který je

Moc jsem ti Míro neporozuměl.

před 4835 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Tak jak se lidstvo chová tady na Zemi, myslíš že by nebyla katastrofa pro jinou planetu pokud by se tam lidstvo chtělo usadit?
Já myslím, že by jsme to tam zdevastovali jako tady.
Tedy to alespoň můj názor.

před 4835 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

No částečně souhlasím,ale ono jde taky o to zda by si to nechali nějací,,Marta­ni''líbit.Těž­ko říct.Byli tady i snahy některých politiků o spolupráci.;-)

před 4835 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek