Mousinek

Taky vás to pobouřilo?

já už nevím co si myslet
http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/223125-lidstvo-je-ve-vesmiru-samo-naznacuji-posledni-objevy-planet.html
Doplňuji:
Tak v něčem je to dobré. Nemusíme se učit další cizí jazyk (mimozemský) :D

Odpovědi
ten který je

Když už si budem připouštět možnou jinou formu života na jiných planetách,tak jsem spíše rád kdybychom byli sami.Pro lidstvo by případná návštěva cizí formy života mohla znamenat totální katastrofu.Tot můj názor.

Miroslavst

Když už si budem připouštět možnou jinou formu života na jiných planetách,tak jsem spíše rád kdybychom byli sami.Pro jinou planetu by případná návštěva lidstva mohla znamenat totální katastrofu.Tot můj názor.

Zdroj: Omlouvám se za zkopírovanou odpověď, ale trochu jsem její formulaci pozměnil

Jahoda

Ztotožňuji se s názorem Ten který je. Je pravda, že lepší je být ve vesmíru sám, než mít nemilou návštěvu po níž zůstanou kruhy v obilí :DD

mosoj

Nevím co je na tom k pobouření.
Splést se může každý. Pán bůh se spletl, ale věřím že po druhé to již to neudělal.

ten který je

Moc jsem ti Míro neporozuměl.

Miroslavst

Tak jak se lidstvo chová tady na Zemi, myslíš že by nebyla katastrofa pro jinou planetu pokud by se tam lidstvo chtělo usadit?
Já myslím, že by jsme to tam zdevastovali jako tady.
Tedy to alespoň můj názor.

ten který je

No částečně souhlasím,ale ono jde taky o to zda by si to nechali nějací,,Marta­ni''líbit.Těž­ko říct.Byli tady i snahy některých politiků o spolupráci.;-)