Nechápavé

Taky vás tak při spaní obtěžují komáři?

To je tim, ze mam vzdy rosvicene :),ale dnes rano sem tak dostipanej :)

Nejlepší odpověď
iceT

K nám do osmýho patra jich moc nedoletí,navíc mám antikomáří cosi do zásuvky.

Další odpovědi
klumprt

Ne, máme sítě. Právě proto, že víme, že když je v ložnici komár, tak člověk neusne. A když usne, tak se probudí poštípanej.

dědapetr

Ne,mám všude sítě a i na balkoně,byt bez komárů a jiného hmyzu.

anonym

Ne, já na ně nemůžu nadávat! 🙂

Kupodivu v bytě, i když jsou v noci okna dokořán, okna bez sítí se komár neukáže.

P.S. Annas opravila vulgaritu v otázce a já opravil tu svoji. 🙂

Zbynas

Bydlím v pátém patře, asi sem nedolítnou, protože mám permanentně přes léto otevřená okna a v noci i dost rozsvíceno a nikde žádnej komár :)

anonym

Síťka v okně, ale stejně mám zavřená okna protože je teď zima:/

annas

Opravila jsem váš vulgární výraz. Navíc nedával smysl.
Když spím, tak mě komár nemůže naštvat.
Až se probudím, vidím, že jsem poštípaná.