Avatar uživatele
anonym

Taky vás tak baví dávat palečky????

Mám samozřejmě na mysli ty nahoru. Potěšilo mě,že jako pokročilá jich mohu dávat víc.
Doplňuji:
dudu,ale já neměla na mysli palečky,jen tak bez důvodu. Samozřejmě,že ta odpověď musí mít hlavu a patu,vlastně tak nějak ,jak to píšeš ty.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 5148 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

jj… jako když dáváš dárek, potěší to především tebe jako dárce ;{)=

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

chápu udělení bodu jako ocenění správnosti, upřímnosti a jedinečnosti odpovědi od konkretní osoby. Nepovažuji za přijatelné automatické získání bodu za každou odpověď, často za banalitu, okopírování cizí myšlenky nebo za pitomost. Věřím, že administrátor v tomto smyslu dosavadní podmínky upraví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

dávám je hrozně ráda i tam kde jsi přečtu nějakou odpověd a nevidím u ní nic tak je tam dám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Ano velmi ráda je uděluji, taktéž je ráda vidím u mé odpovědi, když se mi podaří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Palce nehoru i dolu dávám bez otálení tam kde jsem si na 100 % jist správnou nebo naprosto špatnou odpovědí. Tam kde nevím, nedávám nic ať dají Ti co ví. Taktéž považuji za degradující automatické získání bodu za odpověď, ale jak na to . Není to tak jednoduché. Těm co to myslí poctivě s palci to dává možnost alespoň trochu to napravit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gorouš

Mě i hvězdičky za dobrou otázku :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Nedávám je pro zábavu, ale jako hodnocení odpovědi. Odpovědi navíc hodnotím podle toho, nakolik mi připadají relevantní vzhledem k otázce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Je to součást této „hry“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michal

Dávat dárky je nádherná záležitost,ale ve hře?

před 5147 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek