Taky vás tak baví dávat palečky????

Mám samozřejmě na mysli ty nahoru. Potěšilo mě,že jako pokročilá jich mohu dávat víc.
Doplňuji:
dudu,ale já neměla na mysli palečky,jen tak bez důvodu. Samozřejmě,že ta odpověď musí mít hlavu a patu,vlastně tak nějak ,jak to píšeš ty.

Nejlepší odpověď
quentos

jj… jako když dáváš dárek, potěší to především tebe jako dárce ;{)=

Další odpovědi
dudu

chápu udělení bodu jako ocenění správnosti, upřímnosti a jedinečnosti odpovědi od konkretní osoby. Nepovažuji za přijatelné automatické získání bodu za každou odpověď, často za banalitu, okopírování cizí myšlenky nebo za pitomost. Věřím, že administrátor v tomto smyslu dosavadní podmínky upraví.

panenka

dávám je hrozně ráda i tam kde jsi přečtu nějakou odpověd a nevidím u ní nic tak je tam dám.

BEAES

Ano velmi ráda je uděluji, taktéž je ráda vidím u mé odpovědi, když se mi podaří.

mosoj

Palce nehoru i dolu dávám bez otálení tam kde jsem si na 100 % jist správnou nebo naprosto špatnou odpovědí. Tam kde nevím, nedávám nic ať dají Ti co ví. Taktéž považuji za degradující automatické získání bodu za odpověď, ale jak na to . Není to tak jednoduché. Těm co to myslí poctivě s palci to dává možnost alespoň trochu to napravit.

Gorouš

Mě i hvězdičky za dobrou otázku :)

Nuk nuk

Nedávám je pro zábavu, ale jako hodnocení odpovědi. Odpovědi navíc hodnotím podle toho, nakolik mi připadají relevantní vzhledem k otázce.

Michal

Je to součást této „hry“.

Michal

Dávat dárky je nádherná záležitost,ale ve hře?