Kamionacka09

Taky vam vzdycky po bource nejde jeste nekolik hodin pripojeni k wifi?

Nejlepší odpověď
štamgast

Vůbec ne, jde i během bouřky.

Další odpovědi
mosoj

Také.
Určitě myslíš WiFi poskytovatele a ne domácí .
Poskytovatelé mají vysílače lépe chraněné ( jedná se o drahé zařízení) a přepěťové ochrany jim to často vypínají. Takže tam musí někdo dojet a zařízení zapnout.
Také záleží kde je bouřka a kde je vysílač WiFi.

anonym

Připoje námám „vynikající“ a v noci, jak tady byla ta bouřka, tak jsem měla „velmi dobré“

Děda Louda

Naše sousedka má opačný problém. U nich to funguje právě jenom při bouřce, jinak ne.

Tul.en

To máš podle toho, kde bydlíš. Jestli bydlíš v Praze, tak tam wifi skoro nikdy nespadne, a když už spadne, tak se za chvíli obnoví…ale pokud bydlíš někde jinde, tak je taky pravděpodobnost, že když ti to připojení spadne i s celou elektrikou, tak ti to tu wifinu může zničit. Mě nešlo připojeníod začátku bouřky, do dnešních jedenácti hodin.