lenisek01234

Taky vám všem holkám příde že máte tlustý stehna a lýtka ? :DD

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem sice hubenější postavy, ale po tělesné stránce nic neřeším. Nestojím nahá před zrcadlem a nefňukám, že vypadám tak a tak. Pokud nás naše tělesná stavba neohrožuje na životě (přílišná hubenost-obezita) není co řešit.
Doplňuji:
Ale pokud se sebou není člověk opravdu spokojený, tak může cvičit a podívat se na složení svého jídelníčku – změnit ho. Jenže někdy (převážně dívka) začne hubnout jenom proto, že ji někdo (třeba její chlapec) řekne – naznačí, že je tlustá. A přitom je akorát.

Další odpovědi
Vseznalek88

OMG

Lorrien

Asi jsi jediná :D

terry

OMG.
Ne.

arygnoc

  • iv- mi odpustí:

milujem ťa! (konečne rozumný ženský názor!!!)

mimochodom: tak v nedeľu na rohu, ako zvyčajne?. (-iv- to je iný roh)

anonym

  • iv- neodpusti ! ;-(

Damiana

Ne.