Zacheus

Taky vám už začínají lézt na nervy reklamy na nošení roušek?

Chápu, že to mysleli dobře, ale když se to už několik dnů v jednom kuse opakuje, začíná to být protivné. Máte to stejně?

Odpovědi
DoTazatel

Ani jednu jsem neviděl, tak nevím. Na TV se nedívám a na internetu nejsou žádné reklamy na nošení roušek (zato všude dost zpráv o koronaviru). Jen místama ve městě bývají cedule s nakreslenými rouškami.

Ostatně si ale nemyslím, že je to špatně, jestli jsou reklamy na nošení roušek — je to třeba a je nutno upozornit na to lidi, taky i na to aby dodrželi nařízení vlády (nošení roušek je povinné, takže určitě o tom bude logicky všude zpráv/reklam dost).

led

Upozornenia na nosenie rúšok na zabránenie prenosu nebezpečného víru nie sú reklamy. Práve naopak, pokiaľ bude jeden jediný človek, ktorý vedome (alebo z frajeriny) to odmieta , tie upozornenia budú mať svoj význam.

Edison

Lidi jsou hloupí. Proto je nutné jim to vtloukat do hlavy trvale a opakovaně.. To je holý fakt.

Arne1

Neboj, bude hůře 🙂