Tříska

Taky vám tu chybí v kategoriích položka Politika?

Nebo jsem slepej a nemůžu ji najít?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Mně tu rozhodně nechybí. Kecy nemaj' cenu, na to jsou jiné weby.

Další odpovědi
anonym

Ano. Ja bych ji sem dala. Mam nekdy nizky tlak , tak bych potrebovala , aby mi obcas vylitl. 🙂-iv-

hanulka11

mě nechybí – probírat tu něco co nezměníme nemá cenu ,na to jsou jistě diskuzní fóra

Ella

NE. Nechybí. na to žádný otázky a odpovědi třeba nejsou a ti co si chtějí stěžovat a hudrovat na politickou situaci atd ať si najdou jiné místo

dědapetr

Ne nechybí protože politika je ve všem.