quentos

Taky Vám tolik padají vlasy? Co s tím?

Vyčesávám je ráno a večer nad vanou, ovšem nic naplat, stejně jsou všude. Normální chlap by byl tímhle tempem dávno plešatej, já jich mám furt dost. Je to normální? Pokud ne, dá se tomu nějak zamezit?

Nejlepší odpověď
Pájo

Hlavní je, že jich máš na hlavě stale víc, než večer ve vaně! V tom je celý tvůj úspěch ;)

Další odpovědi
fcoop

http://nemoci­.doktorka.cz/pa­dani-vlasu/

Drap

Vlasová výměna je zcela normální.U každého jedince je to jiné množství. Pokud však začnou vlasy vypadávat a nové nerostou, moc se s tím asi dělat nedá. Všem zázračným vodičkám a přípravkům nevěřím .
Mě osobně vlasy nepadají téměř vůbec Už skoro všechny vypadaly v minulosti.

jendahun

Mám husté a hodně vlasů,dvakrát do roka – na jaře a na podzim,mi vypadávají víc než obvykle.Jsme prostě pořád zvířata a „přebarvujeme“.To znamená,přesrsťu­jeme se na změnu ročního období,měníme hustotu a kvalitu srsti.

Redog

je to zcela normální :) denně človeku vypadnou stovky vlasů :)
Já sem řešil ten samí problém a bylo mi řečeno že je to normální :)

Lékárna

Pěkný večeř,zkuste přípravky Biosil,Reghaar apod

Zdroj: http://www.le­karnavlipkach­.cz/skupina/vla­sy-pokozka-a-nehty-vitaminy-106?idvyrobce=-1&idpagezbozis=2