Drap

Taky vám to rozum nebere ?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/264339-dalsi-absurdita-bruselu-kadernicim-chce-zakazat-podpatky-hodinky-a-snubni-prstynky.html
Doplňuji:
Hrozím se doby, kdy nám EU zakáže nosit čepice. Co si počnu, když nemám vlasy ?
pro Sůwa : Pamatuji si ty doby, někde se to dodržuje dodnes. Mělo to svůj význam. Bohužel i unie tyto rozumná nařízení zrušila. Jako třeba zdravotní průkaz. Platíval jeden rok a ještě po každém průjmovém onemocnění se musel prověřit. Dnes, když si udělám zdravotní průkaz v 18-ti, tak mi platí až do smrti, i když jsem mezi tím měl třeba žloutenku.

Nejlepší odpověď
anonym

Měli by jim zakázat i nůžky, protože nejsou po každém použití sterilně vydezinfikované a jsou nebezpečně špičaté…:D

Další odpovědi
beer

Samozřejmě, to nebere rozum nikomu )) Od EU se můžeme bohužel dočkat naprosto všeho, čím větší blbost, tím víc to prosazují.

anonym

To bruselské komando je horší než blahé paměti RVHP!

Sůwa

Možná to někdo neví, ale byla doba, kdy na mnoha pracovištích musela mít žena „pracovní boty“ se zpevněným kotníkem (hnusné), servírka nesměla mít prstýnky, ani dlouhé, nebo nalakované nehty, ale musela mít punčochy i v parném létě a ve vlasech čelenku i kdyby to měl být přeložený papírový ubrousek. Za nedodržení byly hodně mastné pokuty. Těch předpisů bylo ještě mnohem víc, jen se o nich nepsalo, ale některé byly z bezpečnostních nebo hygienických důvodů celkem opodstatněné.

anonym

Drape, naopak tohle rozum srozumitelně „bere“. Je přece daleko jednodušší, když se komisaři EU zabývají kravinami, jako jsou klece pro slepice, nebo prstýnek na ruce kadeřnice, než řešit zadluženost jednotlivých států EU. Je jasné, že ta zadluženost se ještě zvýšila členstvím států v EU. Přece elita Evropy nepřipustí, že je zbytečná a drahá. Tak radši budou vymýšlet blbosti, aby za nimi bylo aspoň něco vidět.
A to přece je. Ne?

redy

Taky jsem to četla,beru to jako nevydařený vtip.

Nikkol

Mě spíš rozum nebere jak je možné, že tyhle kraviny vejdou tak rychle v platnost. Ale, když se rozhoduje o něčem opravdu důležitém, tak se mluví o tom, že změna bude platit od roku 2014 nebo 15 ne-li později.

anonym

Zde alespoň vidíte, že EU je horší než RVHP, to nám pouze přikazovalo jaké máme vyrábět auta či lokomotivy.Do domácností a běžného života se nám nemontovalo.EU nám leze do domácností.Při­kazuje nám jaké máme mít žárovky, že nesmíme vylévat močůvku na zahrádku, ale buď si pořídit drahou domácí čističku a nebo za drahé peníze si septik nechávat vyvézt odpadním vozem, nesmíme už mít domácí zabíjačky (teda musíme je mít už jen pro sebe a ne pro sousedy), omezili nám výrobu cukru, mléka. vepřového i hovězího masa, atd atd.
Čili shrnuto a podtrženo, EU je horší zlo než RVHP a stojí nás daleko více peněz.