dagry

Taky vám svítí ten kulatý „blboň“ na obloze přímo do postele? A dělá to s váma něco?

Haháá já jsem na něj dneska vyzrála, už mám zatáhlou žaluzku.
Dneska mě budit nebude !!!

Nejlepší odpověď
stana73

U nás byla celý den mlha :( ,ale jinak mi nevadí.Mám střešní okno a postel jsem si dala přímo pod něj,abych se mohla kochat.Když je jasno,je to nádhera

Další odpovědi
Miroslavst

O čem to mluvíš, jakým kulatým čím to myslíš?
Tady nic kulatýho není.
http://kamera­.omegatech.cz/
Tady je celej den už od včerejší noci mlha jak prase.

bobánek

Jestli myslíš měsíc tak ten mi svítí když je úplněk a pěkně mě to štve.Nebo se nevispím,klidně si můžu při úplnku číst aniž bych měl rožli.A jestli myslíš slunko tak to mi nevadí.:-)

dagry

Noční přátelé fakt jo?? Tak to teda u nás na horách je teď momentálně krásně jasno a obloha plná hvězdiček a měsíc svítí jako blázen. Už 2 noci mi načuhuje do postele a dneska už je skoro kulatý.
Jéé Stani a tobě tu postel pod střešním oknem závidím. Donedávna měl takový super výhled i můj syn, ale teď se přestěhovali a já „mám po ftákách velebnosti“ ☹