Avatar uživatele
SonsyMite

Taky Vám slovo „samozdřejmě“ „trhá“ oči z důlků?

Denně to potkávám (i tady) a vždy se chytám za hlavu, jak tohle někdo může napsat.
Doplňuji:
ocko,
přesně tak. Horší je ShNtAt JeNoOm TOhlE Woe XDDDD…
To už je opravdu neskutečné

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, anonym, anonym před 4234 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
manon

Fakt? Já si ještě nevšimla :)

Pokud to není překlep, tak to patří do kategorie „trhavin“ jako pernamentka, verlyba a reporelo :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Tady najdeš takových osobitých výrazů více. Někde je to z neznalosti jazyka, jinde z ignorace pravopisu a ještě jinde to může být i prapodivný překlep. Pokud se výraz opakuje, tak už to překlep není.
Stejně tak nechápu v psaném textu v češtině trapné používání „w“ tam, kde má být „v“ a podobné úchylky. Je to na zváženou, jak na to reagovat.
Také jsem zjistila, že někomu se chyba vytknout dá, jiný ji nesnese a útočí potom jak posedlý vzteklinou, a ještě za jiného se tady potom bijí jeho věrní nohsledi, jako by šlo o urážku na cti. Jsme tu prostě prapodivná komunita.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, mosoj Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

Mi to nevadí, snažím se psát bez chyb, ale někdy mi to prostě nejde. Mám poruchu učení, dysortografii, takže s tím nic moc nenadělám. Někdo umí psát bez chyb a někdo zas umí třeba počítat, a já jsem ten matematický typ:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

presne tohle slovo pouziva muj pritel.ouuuu.nu což,zvykam si.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak oči mi netrhá, ale sama se ho snažím psát správně. Dělám zase jiné chyby ve psaní, tak na ně druhé neupozorňuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Samozdřejmě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce