SonsyMite

Taky Vám slovo „samozdřejmě“ „trhá“ oči z důlků?

Denně to potkávám (i tady) a vždy se chytám za hlavu, jak tohle někdo může napsat.
Doplňuji:
ocko,
přesně tak. Horší je ShNtAt JeNoOm TOhlE Woe XDDDD…
To už je opravdu neskutečné

Nejlepší odpověď
manon

Fakt? Já si ještě nevšimla :)

Pokud to není překlep, tak to patří do kategorie „trhavin“ jako pernamentka, verlyba a reporelo :)

Další odpovědi
anonym

Tady najdeš takových osobitých výrazů více. Někde je to z neznalosti jazyka, jinde z ignorace pravopisu a ještě jinde to může být i prapodivný překlep. Pokud se výraz opakuje, tak už to překlep není.
Stejně tak nechápu v psaném textu v češtině trapné používání „w“ tam, kde má být „v“ a podobné úchylky. Je to na zváženou, jak na to reagovat.
Také jsem zjistila, že někomu se chyba vytknout dá, jiný ji nesnese a útočí potom jak posedlý vzteklinou, a ještě za jiného se tady potom bijí jeho věrní nohsledi, jako by šlo o urážku na cti. Jsme tu prostě prapodivná komunita.

zzzzz

Mi to nevadí, snažím se psát bez chyb, ale někdy mi to prostě nejde. Mám poruchu učení, dysortografii, takže s tím nic moc nenadělám. Někdo umí psát bez chyb a někdo zas umí třeba počítat, a já jsem ten matematický typ:-)

pizlicka

presne tohle slovo pouziva muj pritel.ouuuu.nu což,zvykam si.

anonym

Tak oči mi netrhá, ale sama se ho snažím psát správně. Dělám zase jiné chyby ve psaní, tak na ně druhé neupozorňuji.

Děda Louda

Samozdřejmě.