Avatar uživatele
Aaron

Taky vám přijde, že máte prostě na všechno smůlu?

Mám novej job, říkal jsem si, že si pěkně ušetřim. Jelikož ani skoro vůbec nebejvám nemocný, do práce chodim v čas a nedělám problémy.
Jenže jsem chytl na 1 den zimnici. Druhej den jsem ještě omdlíval v práci (pač tam bylo nesnesitelné horko) a byl jsem poslán k doktorce, která na základě téměř ničeho mi dala neschopenku. Samozřejmě že při další prohlídce mi nic nenašla a řekla, ať přijdu zase. A opět nic. Nyní ani není jisté, zda vůbec peníze dostanu. K tomu mám v háji těsnění v autě, takže musim dát na opravu, protože známej nepočká, bába taky ne a vzhledem k neschopence, i když bych výplatu dostal, bude malá a téměř nic mi nezbyde, takže bych si zase musel půjčovat a zas něco někomu další měsíc dávat.
A to je jen pár příkladů, přijde mi jako kdyby se všechno kupilo najednou. Do toho furt nějaká kritika od rodičů (to jsem zde psal kdysi) a furt samej stres, samej spěch.

Jak si mam poradit s takovejma věcma? Nedokážu udržet chladnou hlavu a šíleně panikařim.

Zajímavá 0 před 2511 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Žádný spěch nevidím a stresu se v dnešní době nevyhneš.
Říkáš, že ti dala doktorka pro nic neschopenku. Proč jsi si ji bral?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Na všechno určitě ne.
Je to známa věc, že jednou jsi dole a jednou nahoře. Přibližně.
Důležitý je, aby ta celková vlnovka měla vzestupnou tendenci.
A na tom lze pracovat. Když máš nějakou podporu,třeba nějakého mentora, jde to líp.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ne. Život není jen o příjemných a radostných událostech. Pokud nejsi cholerik, tak se snaž vše řešit v klidu, s rozvahou. Jestli to opravdu nezvládáš, navštiv psychologa, popř. psychiatra. Dokud jsme živí a zdraví, tak to jsou všechno jenom řešitelné hlouposti. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek