Patrik76

Taky vam porad chodi na pocitac upozorneni ze jste vyhrali Tablet?!!

Nejlepší odpověď
Drap

Taky, občas vyhrávám i jiné věci. Doposud jsem si však nic nevyzvedl

Další odpovědi
hanny 2

Ano,na cokoliv kliknu,tak se to tam objeví.

anonym

Ne, protože používam Gmail a ten má vynikající filtr na spam.

zl@tk@

Pochopitelně, že jsem taky vyhrála už móóóóře věcí. Tedy virtuálně. Na takové nabídky je nejlepší vůbec nereagovat a hned je posílat tam kam patří – do SPAMU.
PS. HLAVNĚ NIKDY ( a to zdůrazňuji ) NIKDY NEOTVÍRAT PŘÍLOHU, KTERÁ TAM JE !!!

briketka10

nejen Tablet, ale Apple, Ipody a všelijaké Vouchery, nabídky no krávovinky..hned mažu !

MILAN1961

samozřejmě,ale je to tahák na peníze z kreditu za smsky