Drap

Taky vám neni po obědě nejlépe ?

Dobře jsem se najedl, nedělní pohoda. Potom jsem si přečetl odkaz v mailu, a nedělá se mi z toho příliš dobře. A co vy na to ?
http://www.ulo­zisko.sk/521907/J­anousek_Jansta_Fu­xa.pdf

Nejlepší odpověď
briketka10

ještě jsem nejedla, chystám se na kuřátko z českého chovu !! ale ten Janoušek bude mít stejně ze všeho prdlačku budou ho znovu konfrontovat s tou nehodou a to je docela zajímavé, jak říkali včera, jak je pro znalce důležité i jak svítilo slunce v době dopravní nehody a myslím, že si ani neškrtne :)

Další odpovědi
anonym

Mě je po obědě výborně, děkuju za optání.

aramah

Taky mi to nevadí,zkazit si siestu po obědě? Ani náhodou.:)
To bych už musela mít žaludeční vředy z té naší politiky :((

arygnoc

už sa nedivím ničomu, nieto ešte, aby som sa rozčuľoval.
Len som ako dieťa, stále nevychádzam z úžasu.

Je to tak jednoduché, tak jednoduché:
zoštátniť banky, VŠETKY platby iba elektronicky, rizikové profesie (lekári, právnici, politici, sudcovia – zaujímavé, že matematici, fyzici, a aj iní majú tiež vysokoškolské vzdelanie [ako väčšina vymenovaných profesií] a nikto im nedáva úplatky [nemalo by sa s tým niečo robiť?]) sledovať.
Proste zrušiť prachy, dengy, zlatky, kapríky ako fyzické predmety.
A bolo by.

Samozrejme, banky bez poplatkov.