Tara48

Taky Vám někdy leze Vaše drahá polovička na nervy?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
ten který je

Ano

Ano,je to utrpení ale na druhou stranu kdybych byl sám tak bych asi zchátral a zvlčel.:-)

Další odpovědi
rosinka

Ano

Musím říct, že ano, ale není to moc často. A stejně to bývá spíš můj problém, a leze mi v té chvíli toho na nervy více.

anonym

Ano

Ano a nejen na nervy,ale také na účet,na PC,na TV(fotbal)… Myslím si,že to má tak být,aby si manželé občas lezly na nervy.

Drap

Ano

Téměř soustavně, ale měnit to už nebudu.

jendahun

Ano

Ona chce diskutovat,když já mám práci a já chci diskutovat,když ona má krimi seriál.

anonym

Ne

Ne. Nemela bych nervy , aby mi nekdo lezl na nervy. 🙂 -iv-

hanulka11

Ano

Ale to je prostě vzájemné a je to normální .A my to tak bereme.

Heřman

Ne

Oba se máme rádi.

terry

Ano

Už jsem ji odstěhovala. Tak vlastě už ne 🙂

Vlk-Gabriela

Ne

Neleze mi na nervy nikdo a člověk kterého miluji už vůbec ne.

mechanka

Ne

V celku ne,ale někdy bych ho přiškrtila.

MILAN1961

Ano

WeeBear

Ano

Zvládne to naprosto dokonale (stejně jako já), každopádně převažují velkou většinou chvíle, kdy jsem ráda, že s ním můžu trávit tolik času, kolik to jen jde. 🙂

quentos

ještě jsem nepřišel na to, která polovička zadku je dražší ;{)> takže se neúčastním