Avatar uživatele
Bobra

Taky vám nejde uloz.to?

Možná trochu zbytečná otázka ale poslední dva dny když si chci stáhnout soubor z uloz.to tak se mi po opsání ověřovacího kodu neobjeví taková ta tabulka „kde to chci uložit“.Zkoušela jsem to i přes jiný prohlížeč nebo jsem psala na podporu ale zatím mi neodepsali a já si opravdu nutně potřebuji něco stáhnout.Chci se ujistit jestli je to jen chyba serveru nebo je něco špatně s mojim pc :)
Doplňuji:
Samosebou jsem to zkoušela a ne,nic tam nemam :/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Bobra

Zajímavá 0 před 3966 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pl4toon

Zkus jiný prohlížeč. Dle mých zkušeností má ulož.to trochu problém s Operou a IE, ostatní prohlížeče spolupracují s ulož.to dobře.
Případně se podívej, jestli máš prohlížeč nastavený tak aby před začátkem stahování zobrazil dotaz kam uložit soubor. Pokud bys měla nastavenou přímo složku bez dotazu, tak se soubory stahují přímo do ní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Braník

Zkus sem vložit odkaz na ten soubor,koukneme na to.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bedy

Pošlete mi prosím výpis z Hijackthisu, podíváme se, jestli v počítači není něco nechtěného.

Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log.
Ten mi pošlete emailem (jako přílohu) na bedy zavináč outlook tečka cz, případně ho nahrajte na leteckaposta.cz či jiné úložiště (edisk.cz apod.) a odkaz mi pošlete tady vnitřní poštou.

Zdroj: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Konan-Pain

Mě ulož.to normálně jde, ihned se stahuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

a když se podíváš na nástroje a správce stahování, tak tam to nemáš?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kablik

uložto mi funguje dobře, jestli to není tajný dej sem odkaz na ten neposlušný soubor, dám ti vědět, ahoj

před 3966 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek