Elk

Taky vám nejde signál ČT 1, ČT2, ČT 24, ČT 4 ? – Plzeňsko. Trvá to už několik dní a funguje pouze večer. Máme STB.

Doplňuji:
Plzeňsko je : a, Plzeň Bory, b, Dobřany. Dopoledne vůbec není signál, k večeru to naběhne, ale velmi slabý a navíc se to seká. Připojení na společnou anténu ve všech třech případech. Minulý týden mi to říkal i přítel přímo od plzenského náměstí, že mu to naskočilo až kolem 17 hodiny. Děkuji za snahu a snad se to zlepší, nebo úplně vyladí.

Nejlepší odpověď
honza19hk

STB… já myslel že už ho zrušili-)

víte co tím myslím.

Další odpovědi
Tom20

Já teda nejsem z Plzeňska,ale ten signál tam prej nikdy nebyl valnej,někdo by už to měl řešit KONEČNĚ!!

mosoj

Co to je plzeňsko. Dominantní vysílač západní čechy Krašov jede naplno s multiplexy 1–2–3 na kanálech 34,48 a 52 s vysílacím výkonem 100 Kw !!! Je to jeden z nejsilnějších vysílačů. Nemám žádný problém. Lokální vysílač v Plzni na Košutce vysílá multiplex 4 a Novu v HD ovšem jenom s výkonem 3 Kw !!

Bahroona

Bratr dneska koukal na ČT1 úplně v pohodě. Bylo to kolem druhý hodiny.