bolak

Taky vám křupe televize?

Mám LCD televizi a čas od času mi v ní křupne. Možná že to dělá ten umělohmotný stojan, ním, tak se chci zeptat co to způsobuje, jestli je to normální a jestli vám to dělá taky?

Nejlepší odpověď
fablen

nám nekřupe, to my křupeme doma u TV.
Ale takový zvuk nám dělávala stará TV, klasická a pak jednou odešla úplně (lampa v TV).

Další odpovědi
Michal Kole

Není to nepraská v materiálu když se tepelně namáhá (roztahuje se a nemá kam, tak lupne a zkroutí se)?

Ella

jo, taky máme LCDčko a poslední dobou jsem zpozorovala, že když koukám na televizi, tak v ní normálně praská vzadu, když ji vypnu, tak do půl minuty to přestane. A není to stojanem, jakože občas lupne i ten plast nebo co to je, takový hlasitější zvuk, ale to se stane jednou do půl roku, tohle je intenzivní, i několik minut, někdy to dělá někdy ne. Nevím co s tím a jestli bude někdo schopen poradit, tak budu jen ráda…

RomanP

a nemá v té bedně hnízdo nějaký hlodavec ?