Avatar uživatele
zjentek

Taky už vás zde štvou uživatelé opovrhující otázkami, které pro ně samotné nejsou dobré a nikdy dost dobře položené?

Myslím tím uživatele, pro které žádná otázka není dost dobrá (až na ty, které sami pokládají anebo ty, které jim přináší smysl a význam, zřejmě materiální /nevím jak, že…/, anebo druhá variace – při čtení utrpěli jakýmsi zápalem pro věc, kdy jim někdo zanotoval na povahovou strunku a tak se rozhodli odpovědět) a přesto zde prakticky nonstop číhají na příspěvky? Taky už vás štvou? Tady už se nebanuje, jak bylo v měřítku nekonečna vesmíru ještě prakticky před nedávnem tolik populární? Kdejaký „kokšo“ tady může tázající donekonečna urážet, zatímco skuteční hňupi už mezitím dávno zmoudřeli? Co vy na to? Nikoho zatím pořád nic netrápí? (;

Zajímavá 0 před 1273 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Hlavne ma štvú užívatelia ktorí sem vkladajú otázky, ktoré sa dávajú skôr v zariadeniach tej najnižšej cenovej skupiny, prípadne otázky zrozumiteľné len im a ich „Alter egovým“ nickom

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hufnágl

… přesto zde prakticky nonstop číhají na příspěvky? … nonstop ne, protože jedná zapálená každý den končí službu v 19,30!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Nevím, co a koho máte na mysli (asi by bylo dobré dát odkazy na nějaké příklady).

Já někdy formulace otázek napadám > tehdy, když z formulace není zřejmé, nač se tazatel ptá,
když potřebuji otázku upřesnit.

Stejnou chybu ale dělám i já sama, zejména v otázkám k počítáčům, kde ve snaze
uvést co nejvíce podrobností otázku „překombinuji“. Doplácím na to tím, že nedostanu potřebné odpovědi. (–:

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

Led, počkat! To myslíte mě? Přece „zjentek“ je supernick, Vy snad znáte lepší, na který je možné být patřičně hrdý??? UVEĎTE! A aby bylo jasno, já do hospody nechodím ani za without kovida, já chodím sem.

před 1273 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

zjentek, teraz ste ma veľmi, slovom aj písmom veľmi, prekvapili. Podľa vášho vyjadrovania som vás netypovala na tú najnižšiu cenovú skupinu a ani na „Dublenicka“. Ale, tí, ktorých sa moje vyjadrenie týka, sa spoznali.

před 1272 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Počkat počkat zase… jak to myslíte, když o mě mluvíte v minulým čase!? (/; Hmm? (/;

před 1272 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Pretože vaša otázka sa týkala vyjadrenia v minulosti. Aj tieto riadky, v čase vašeho čítania sú už minulosťou. Tak…

před 1272 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek