autacek

Taky už k vám dorazily tajemné fialové kontejnery na peníze?

Vhodili jste, nebo naopak jste už šli vybrat?

Nejlepší odpověď
Lamalam

U nás toho není zapotřebí, přebytečné peníze kompostujeme.

Další odpovědi
marci1

Zaplať panbůh nedorazily. Jedná se o „zvláštní“ reklamu dodavatele energie Bohemia energy": 🙂
http://penize­conikdonechce­.cz/

dubraro

Já jsem myslel, že jsou zelenošedé…

Danina65

Proboha, o tom zatím nemám zdání a jdu netrpělivě vyhlížet.

Drap

Zatím nedorazily.

Slunečniceee

Taky jsem u nás natrefila na tenhle zvláštní kontejner a moje zvědavost mi samozřejmě nedala a hned jsem se na mobilu koukala na tu adresu co má na sobě.. a vyběhlo tam na mě, že je to na nějakou úsporu energií od firmy Bohemia Energy :) ..jít přes kontejner k energiím by mě asi nenapadlo :D ale hold fantazii se meze nekladou :)