Nikkol

Taky už jste tím internetem tak zblbnutí?

Hledám na netu doplňky do bytu a čtu emailový kýbl. Je fakt, že mi trvalo dobrých deset minut pochopit, že nejde o kýbl na přijatou poštu. 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Ja jsem zblbla ( a i bez toho z ) i bez internetu. ! ☹ -iv-

Další odpovědi
anonym

Původní výraz je smaltovaný, tj. vypalovaný lak. Prodejce použil obdobu, která nabízí i slovní hříčku s dnešním elektronickým světem, aby upoutal a jak vidno se mu zadařilo. Tím spíše, že zákaznicemi tohoto sortimentu jsou spíše ženy.
Emailová barva se používá převážně na stěny a je omyvatelná.

tom004

Jó,kde jsou ty doby,kdy jsme říkali,že,jednou, z těch mobilů zblbneme. 🙂

Deli

Asi tak minutu mi harašilo v hlavě: A jaký jiný kýbl, než na emaily by to mohl být???

barnajka

To už je jako v tom vtipu: Víte, jak se pozná profesní deformace u sekretářky? Večer při uspávání dětí přemýšlí, jestli je má uložit nebo uložit jako :))