elvan

Taky u vás už sněží?

A odkud jste?
Doplňuji:
Já jsem z Teplic, Ústecký kraj kousek od Němec a sněží sněží vydatně

Nejlepší odpověď
anonym

Moravskoslezký kraj,lije už od rána je sotva 5 stupnú.ale nesněží

Další odpovědi
Sůwa

Praha – Hradčany – sněží a padá to šikmo. Zkoušet to zblízka zatím nemusím, na zahrádce a na střechách se i nějaký sníh drží.
Doplňuji:
Takové otázky a zejména odpovědi mi dodávají pohodu do dušičky. Představuju si, jak sedíme na všech možných místech republiky u svých písíček a podíváme se z okna, abychom mohli předat info o sněhu. ☼♥☼

Drap

Severně od Brna mrholí. A odkud jsi ty

mosoj

ˇOkolí Plzně cca 5 cm sněhu a sněží.

SteimlX

Vratislavice nad Nisou-Liberec
Sněží od včerejška cca 22.00
Souvislá vrstva zatím nehrozí

hanulka11

benešovsko prší ,prší- drobně ale vytrvale
Doplňuji:
tak se dešť změnil v husté sněžení brrrrrrrrrrrr fuj

manon

U nás ještě ne, ale asi brzy bude.

BANAN93

Neratovice...­....... sněží

Heřman

Stříbrnice (Jičínsko) sníh už padá asi od 11:00 a už se začíná dělat tenká vrstva sněhové pokrývky.

quentos

Trutnov – Krkonoše nezůstávaj pozadu, taky máme bílou břečku…

Teky

Zlínský kraj ( kousek od Valašského meziříčí), od rána tu prší, ale co nevidět by mělo sněžit.

vlk samotař

Jeseník-sněží a namrzá ten bílý nesmysl je –4 stupně

osamělývlk

Zlínský kraj – Zašová, u Rožnova pod Radhoštěm. Lije jako z konve, ale nesněží.
Doplňuji:
Večer začalo sněžit, teď už máme asi 5 cm.

bolak

Nesněží, máme kvalitní střechu.

Ale i kdyby sme neměli, tak by ani nemohlo, ty jsi z Plzně?

briketka10

jsem z Pardubic a je tu hnusně, pršelo a teď hustě sněží
a já se tak těšila, že si večer zajdu s kámoškou zatancovat
nic z toho nebude !!
než bych dojela z tý naší vesnice do Pardubek
byla bych samý bláto :((

Deli

Severní Plzensko, venku je už asi 6 cm, +1,5 st.C, sněží, dcera staví na zahradě sněhuláka.
Jdu si udělat pečený čaj, je na to ideální doba 🙂

johana 56

Na Olomoucku prší.
Doplňuji:
Včera jsem ještě stihla na zahrádce nařezat jiřiny a astry, s tím oisledním pozdravem podzimu je doma příjemně.

anonym

Jižní Čechy- od rána tma a déšť, teď kydá mokrý sníh :((

Damiana

Teď se nácházím v Karlových Varech. Když jsme šli v noci z diskotéky, padaly docela husté vločky. Od rána sněžilo jemně, teď přestalo. Večer se chystám na ples, tak doufám, že se nerozjede nějaká vánice – jinak – účes v tahu a tak…:-)))

anonym

V Turnově je to sníh s deštěm.

emm.kate

Praha 13– vánice! :)

Lucijej

V Kutné Hoře sněží už čtyři hodiny v kuse, ještě chvíli a budeme tu mít závěje jak na Aliašce :o)

radce

Praha – na autech asi 2cm sněhu, na zemi to okamžitě taje, na střech jsem nekoukal, je to moc vysoko…

Bublinnka

Kousek od Ostravy mrholí.

sevos

Znoimo,4stupně mrholí.

Miri272

Plzeň město: celé dopoledne tu sněžilo až do 15:00.Teď už jenom posněžívá :)
Mohlo by to vydržet.

honza19hk

právě dosnežio…Je tu tak 3–4cm.

vlk samotař

Deli – jak se dělá pečený čaj.

anonym

Taková marmeláda zalitá horkou vodou.