SonsyMite

Taky u Vás už sněží?

Nejlepší odpověď
Andělé

Už nesněží,také nasněžilo přes noc,ale bohužel i s deštěm. Máme lehce pokryté město sněhem,ale je mokrý,dlouho nevydrží…

Další odpovědi
annas

Potěší či nepotěší vás moje informace, když napíši, že zatím ne.

kapka

Tak jsem vyhrála soutěž o množství sněhu. 🙂 Nasněžilo přes noc a drží se to, mrcha.
Trumfne mě někdo? Ale pravdu.

anonym

Nasněžilo toho dost přes noc,chumelí stále,stromy obalené sněhem,je to hezké za oknem!Venku je to horší,auta jezdí krokem,zásobování vázne.(k nám vede opravdu stoupák)

hanulka11

U nás je slunečno 3st nad nulou – žádné sněžení …benešovsko…sníh si tam nechte ano?????
Doplňuji:
SonsyMite asi jsi to k nám poslal nebo snad Drap? Fakt začalo sněžit sluníčko se schovalo za mraky …a to se mi teda nelíbí ani trošku.

anonym

Metropolitní kotlina stále nad nulou včetně výhledu na další dny. Sem tam mrholí nebo mží, ale po sněhu ani vidu.
Ostatně urbanistická aglomerace s jedním a čtvrt miliónem obyvatel, 0,75 mil. aut, mnoha obchodními centry a dalšími provozy údajně vyzařuje tepelný potenciál zvyšující o cca 2–3°C teplotní mikroklima oproti průměru srovnatelných regionů v téže nadmořské výšce.

fablen

nasněžilo přes noc, ale sníh je mokrý a svítí sluníčko, tak postupně zase taje (jižní Čechy/Morava)
…situace se během chvilky změnila: poledne – zatáhlo se a začalo velmi hustě sněžit

Drap

Drobně, ale taky

MILAN1961

Déšt se sněhem-BÍLINA

Katru7

Jo a stále už od ráda padají celkem velké vločky(Valašsko)