Avatar uživatele
SonsyMite

Taky u Vás už sněží?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, fablen před 4499 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Už nesněží,také nasněžilo přes noc,ale bohužel i s deštěm. Máme lehce pokryté město sněhem,ale je mokrý,dlouho nevydrží…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Potěší či nepotěší vás moje informace, když napíši, že zatím ne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

Tak jsem vyhrála soutěž o množství sněhu. 🙂 Nasněžilo přes noc a drží se to, mrcha.
Trumfne mě někdo? Ale pravdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nasněžilo toho dost přes noc,chumelí stále,stromy obalené sněhem,je to hezké za oknem!Venku je to horší,auta jezdí krokem,zásobování vázne.(k nám vede opravdu stoupák)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

U nás je slunečno 3st nad nulou – žádné sněžení …benešovsko…sníh si tam nechte ano?????
Doplňuji:
SonsyMite asi jsi to k nám poslal nebo snad Drap? Fakt začalo sněžit sluníčko se schovalo za mraky …a to se mi teda nelíbí ani trošku.

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Metropolitní kotlina stále nad nulou včetně výhledu na další dny. Sem tam mrholí nebo mží, ale po sněhu ani vidu.
Ostatně urbanistická aglomerace s jedním a čtvrt miliónem obyvatel, 0,75 mil. aut, mnoha obchodními centry a dalšími provozy údajně vyzařuje tepelný potenciál zvyšující o cca 2–3°C teplotní mikroklima oproti průměru srovnatelných regionů v téže nadmořské výšce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

nasněžilo přes noc, ale sníh je mokrý a svítí sluníčko, tak postupně zase taje (jižní Čechy/Morava)
…situace se během chvilky změnila: poledne – zatáhlo se a začalo velmi hustě sněžit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Drobně, ale taky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

Déšt se sněhem-BÍLINA

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katru7

Jo a stále už od ráda padají celkem velké vločky(Valašsko)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek