kropitko

Taky u vás svítí sluníčko?

Je tam hrozně hezky, škoda, že jsem nemocná, že nemohu ven a musím být doma.

Nejlepší odpověď
terry

Východní čechy – pod mrakem.
Taky nejsem zdravá, ale ven musím :).

Další odpovědi
Andělé

Liberecko hlásí silný vítr. Odpo jedu se synem na trénik na fotbal. Už se těšíme…furt lepší vítr venku,než vichřice za pc..:-)

WeeBear

Slezsko, 7°C, zataženo. Sluníčko ještě před hodinkou sem tam vysvítalo, ale teď už nemá jak, začalo foukat a vypadá to prapodivně.. Ještě před jedenáctou, kdy jsem šla ze školy domů bylo ale krásně a bylo strašné horko. 🙂

Jinak se přidávám k nemocným, ale venku stejně konkrétně teď není o co stát. 🙂

tom004

I když zimu nemusím,leden si představuji trochu jinak.Ale proč ne,JČ – krumlovsko,7°C,jas­no.

RQLM

Praha – venku je nádherné jarní počasí, slunce svítí, na nebi sem tam maličký mráček.