salsa verde

Taky tak rádi chodíte do práce a nechcete za to ani korunu?

Tak dobře, ani korunu ne, já třeba jsem na výplatu dostala 300,– kč protože podnikatel nemá na mzdu víc peněz… Tak to neva já to přece chápu. Teď chvíli nebudu na Odpovědích, musím jít nasušit něco té trávy a nahrabat nějaké ty kořínky než mi to zapadá sněhem.

Nejlepší odpověď
ReHu

GM – kde je dnes jistota pravidelné výplaty?
skorcovaz – právě, že trh je téměř zaplněn, je lépe vsadit na něco, co lidi denně potřebují a vžd ypotřebovat budou, si myslím 🙂
Monigue – vybodnout se můžeš, když máš něco v záloze

Takže, moc ti to nezávidím, třeba ti chvíle strávené tady aspoň trochu zvednou náladu 🙂.
Nevěš hlavu a hledej něco, dokud nenajdeš to, co ti vyhovuje. Myslím tím živí a baví 🙂.

Další odpovědi
GM

To máš dost špatné, u takového zaměstnavatele neradno setrvávat. Je lepší ubrat na prestiži zaměstnání a vsadit na jistotu pravidelné výplaty.

ten který je

Proč na kořínky?Co takhle toto?
http://img.na­dapenny.com/t20/102­68/nadap145354774­400231.jpg
Salsa Verde – italský pokrm.;-)

skorcovaz

Potom, co jsem já dostala výplatu taky přesně 300,– Kč, jsem se na podnikání vybodla a začala normálně pracovat pro běžného lichváře. Ono má člověk nazačátku úspěchy, pač nabízí novinku, ale to nevydží věčně – u mne 1,5 roku. Trh je už vším poněkud přesycen.. :(
Doplňuji:
Pro ReHu: Ale vážně..? Mno, to je mi ale „novinka“.. Nebojte, neprodávala jsem vánoční stromky, já se totiž věnovala něčemu koždodennímu.. :D

Monigue

Já bych se na to slučně řečeno vybodla ☹

verka

Také jsem zažila něco takového. Byla jsem na pracáku, chodila jsem zároveň do práce. Šéf mne požádal jestli bych mohla mít smlouvu až od 1., což bylo až za týden. No a co mám v té chvíli dělat. Napadá mne jestli je to práce načerno, když je to bez peněz?