MajaIS

Taky si nemyslíte, že zamilovanost mizí po prvních třech týdnech? :)

Nejlepší odpověď
hanulka11

To určitě ne!!!!
Ovšem jak u koho.

Další odpovědi
panenka

Tak to si opravdu nemyslím

BEAES

To je krátká doba, spíše tak po půl až jednom roce.

Adlim

Říká se, že průměrná doba zamilovanosti je dva roky. Když si to promítám do životních příběhů, sedí to. Dva roky spolu lidé vydrží v pohodě, ale pak euforický stav zmizí a oni mají pocit, že zmizela láska. Ta tam ale ještě nebyla, to vyprchala pouze hormonální euforie. Po ní teprve nastupuje vědomé rozhodnutí: jsem nebo nejsem schopen tohoto člověka milovat, i když mi jeho chyby lezou na nervy?

Terryle

tak po třech týdnech mizí možná tak zakoukanost :) pokud tam je zamilovanost, tak ta vydrží určitě dýl…

poa.li

Taky si myslím, že je to málo. Myslím, že chemická zamilovanost může trvat i několik let.

venkovan

U mne trvá roky respektive desetiletí. od chvíle když mi jí maminka představila . Byla voňavá, růžová, prostě k nakousnutí.
A pořád to funguje jako před lety. Přijdu domu, zacítím její typickou vůni, okamžitě zamířím ke kuchyni (kde jinde ji hledat) rozhlédnu se a i když je třeba na kuchyňské lince, neodolám a hnes se na ni vrhnu. A ldyž je ještě zakrytá, ve vášni z ni vše strhám i zuby.
Ale pravda je, že po pár dotecích ústy se po kuchyni rozhlédnu jestli někde není nějaké čerstvé pečivo. Prostě šunka s čerstvým pečivem nemá žádnou chybu, zamilovanost snad musí přerušit dietolog.