Avatar uživatele
MajaIS

Taky si nemyslíte, že zamilovanost mizí po prvních třech týdnech? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, BEAES, Adlim, Mousinek před 4817 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

To určitě ne!!!!
Ovšem jak u koho.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Tak to si opravdu nemyslím

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

To je krátká doba, spíše tak po půl až jednom roce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adlim

Říká se, že průměrná doba zamilovanosti je dva roky. Když si to promítám do životních příběhů, sedí to. Dva roky spolu lidé vydrží v pohodě, ale pak euforický stav zmizí a oni mají pocit, že zmizela láska. Ta tam ale ještě nebyla, to vyprchala pouze hormonální euforie. Po ní teprve nastupuje vědomé rozhodnutí: jsem nebo nejsem schopen tohoto člověka milovat, i když mi jeho chyby lezou na nervy?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

tak po třech týdnech mizí možná tak zakoukanost :) pokud tam je zamilovanost, tak ta vydrží určitě dýl…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Taky si myslím, že je to málo. Myslím, že chemická zamilovanost může trvat i několik let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

U mne trvá roky respektive desetiletí. od chvíle když mi jí maminka představila . Byla voňavá, růžová, prostě k nakousnutí.
A pořád to funguje jako před lety. Přijdu domu, zacítím její typickou vůni, okamžitě zamířím ke kuchyni (kde jinde ji hledat) rozhlédnu se a i když je třeba na kuchyňské lince, neodolám a hnes se na ni vrhnu. A ldyž je ještě zakrytá, ve vášni z ni vše strhám i zuby.
Ale pravda je, že po pár dotecích ústy se po kuchyni rozhlédnu jestli někde není nějaké čerstvé pečivo. Prostě šunka s čerstvým pečivem nemá žádnou chybu, zamilovanost snad musí přerušit dietolog.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek