Drap

Taky si myslíte že někteří si sem chodí mimo jiné léčit i své mindráky ?

Nejlepší odpověď
cukrar

ne, nemyslím, páč to nezkoumám, snažím se pomoci, poradit jak nejlépe umím..

Další odpovědi
bolak

Já určitě, a mindráky ostatních lidí mě nezajímaj.

iceT

Rozhodně ano.Schovat se za internet je přece tak snadné,tak lákavé…

led

Všetci, ktorí majú tento pocit, skúste porozmýšľať ako sa volá táto stránka a k čomu slúži.
zoberte si mosojové slová:„Prostě nedáte pokoj. Myslet si můžeš co chceš. Co si myslím já, moje věc.“
Neznásilňujte stránku, nerobte ju horšou. Nehľadajte za každú cenu chyby v príspevkoch, nie každý ovláda spisovný jazyk (aj keď by mal).
Hľadajte v prvom rade význam otázky alebo odpovede… Pomáhajte, raďte si navzájom, na to sme tu!

anonym

Já už budu skoro vyléčená…

anonym

podle toho, co dělá jeden „Vytrvalý“ nick, tak asi jo.

mosoj

Prostě nedáte pokoj. Myslet si můžeš co chceš. Co si myslím já, moje věc.
Doporučuji podívat se do zrcadla a pečlivě zhodnotit svoje otázky.

briketka10

myslím si to o spoustě nováčků a pubertálních výrostků
co pokládají nesmyslné otázky asi tak..
Doplňuji:
někdy odpovím, ale ohodnocení se nedočkám, tak se už nebudu namáhat :(

venkovan

Jak jsi mne odhalil?

Elk

Ale to je samozřejmě možné. Vždy se někdo takový najde. A příkladně mně se to daří s docela velkým úspěchem…

www

Ano. Doma nebo v práci se ten člověk cítí nějak ušlápnutý a tady se proto předvádí v celé své „kráse“. My ty jeho výrony pak musíme číst ☹. Mnohdy mně stačí vidět nick a otázku proto raději ani nečtu.

pizlicka

si piš,drape,ze to tak je.hlavne baby duchodkyne,nebo nepracujici,a nudící se tim padem zamindrakovani jedinci,neschopni resit sve vlastni problemy.mas videt,kdyz zadam o radu,jak juchaj,hlavne,ze se pozornost nesoustredi na ne.

anonym

To se tedá ptá ten pravej. mosoj ti to napsal jasně.
Co jiného si pomyslet o někom, kdo musí mermomocí reagovat doslova na každou ptákovinu, bez ohledu na to, že půlka odpovědí je chybná či nesprávná a zbytek je různou obměnou významu „nevím, ale stejně sem něco musím napsat“.
To i hanulka, která je také nadprůměrně agilní, alespoň odpovídá věcně, přínosně a dává si práci i s vysvětlujícími odkazy.

Drap

Od tebe to tedy opravdu sedí chvástale

anonym

Poslechni mosoje a nevztekej se kvůli pravdě.
Viz ze tvých posledních 50 otázek, jen 4 v odborných rubrikách, jinak naprosto všechno v kecacích.
Já, když odpovídám, tak převážně v odborných rubrikách a doložím odkazy či názvy zákonů.
Tvé příspěvky jsou přes 92% ze všech vložených otázek, zcela bez ohledu na tématiku.

Drap

Pokud jke to možn, dávam všechny otázky do zábavy, protože pokud je dám přece jen jinam, tak je nějaký mazal smaže, nebo alespoň kritizuje umístění doo kategorie.

baghira

Upřímně řečeno, i já se odborným otázkám snažím v poslední době vyhýbat, protože nestojím o to, aby mě někdo furt buzeroval.

briketka10

můžu ? ale my se aspoň v té kategorii zábava bavíme, promiňte mi to Dr.

bolak

a víš co je nejlegračnější? :) že z tadytý naší trojky > bolak, Dr.Axl, Drap jsem já ten jedinej kdo ještě nedostal vod admina varování :)))

Drapa, toho už jednou dokonce drapli a zabanovali, pak se teda ukázalo že to bylo vomylem, nejspíš má strašně běžněj vobličej neboco, já nevim jak to admin tenkrát vysvětloval a Dr.Axl…ten už prej dostal tolik varování, že by to stačilo na tři doživotní bany, jenže von se tu pořád vohání těma kontaktama na právníky, a majitelé webu ho maj za tak nevyzptytalnou osobu, že ho tu radši nechaj zalejvat kytky, než aby mu zatrhli přístup a riskovali, že se s ním budou tahat další 4 roky někde po soudech…

takže abych to shrnul, z nás tří, já sem ten slušňák :))

anonym

bolaku, fajn pohádka, ale sám víš, že realita je úplně jinde a ty ji naschvál kamufluješ, abys zamaskoval, že ty záznamy na blacklist ponejvíce směřovaly právě na tebe. Proto jsi loni po banu odešel na pokání a nyní ses cca před měsícem pokoušel vydat na méně anarchistickou cestu.
Poslední blok obdržel barbakan, dokonce si tu už stěžoval. Na toho jsi jaksi pozapomněl – z toho jasně vyplývá, že si opět vymýšlíš, jak už je tvým zvykem.
(S admini jsme ve fázi připomínkování návrhu smlouvy o právní pomoci).

bolak

Zajímavý, že bych byl vážně takový pohádkář? Já? :)) Čili tím chceš říct že jsi žádné varování od admina nedostal? Že ses nechlubil kontaktama na právníky? Žes nikomu zde nevyhrožoval žalobou?

Čoveče, tak buď lžeš ty nebo lžou všichni vostatní :))

A co se týče toho blacklistu, tak nevim z kterýho prstu si to zase cucáš, protože ty už musíš mít vycucáno jesenku snad úplně ze všech. S tím loňským banem na odpovědích, o kterým furt dokola píšeš, to už taky nevím jak ti to mám vyvrátit. Možná bude nejlíp když sám kontaktuješ štípoše a zeptáš se ho nato, abys to měl rovnou z první ruky a přestal otravovat :)

A co myslíš tou méně anarchistickou cestou, to je mi taky záhadou. Moje anarchie tehdá spočívala zřejmě v tom, že jsem zakládal otázky, kde jsem se ptal proč mi byly smazány předchozí otázky a následně jsem zakládal otázky, kde jsem se ptal proč mi byly smazány otázky, ve kterých jsem se ptal proč mi byly smazány předchozí otázky. Teď mi nic nemizí (resp. občas něco zmizí, ale admin (u kterího jsem na blacklistě jak tvrdíš) mi to zase šupem vrátí), tak není proč se bouřit.

anonym

Jo, a taky jsem hrál divadýlko s iv. Tady je to jen fiktivní virtualita. Taky nemůžeš věřit všemu, co ti kdo nakecá.
Kontakty jsem jen konstatoval (při tvých přeháněních hned ve všem vidíš chlubení).
Ničím jsem nevyhrožoval, pokázal jsem na kolizi se zákonem a možném podnětu na ÚOOÚ, což je běžná praxe.
A jak by mohl dostat varování někdo, kdo tak bedlivě dodržuje a hlídá kodex? Asi jsi myslel spíše pochvalu, ne?
Tady aspoň vidíš, že je všechno jinak a jak dokáže být stylizace na netu velice ošidná. Ale to zrovna tobě přece nemusím vykládat, ty to už rafinovaně aplikuješ od začátků 2. registrace.

led

krásne slová

pizlicka

proboha,kluci vás číst,není vám to blbé se takto handrkovat o kravinach?jeden nick se handrkuje s druhym nickem:-)))horší,než ženské,fakt.

anonym

pizlicko, máš pravdu, já mu to taky říkal, jenže si začal a nechce si dát říct.

pizlicka

dr,axle,hošíku,ne­žaluj na karamáda:-))))