KristovaNoha

Taky si myslíte, že je jen otázka času než dojde k prvnímu atentátu na Putina?

Podle mě to má spočítaný

Odpovědi
led

Prečo si myslíte, že má ochranku?
Každý najvyšší vládny predstaviteľ, bez ohľadu na štát, nech je akokoľvek obľúbený, v zmysle bezpečnosti a protokolu, má pri sebe ozbrojenú ochranu.

Viktorie II.

Dobrý námět pro scenáristy, aby natočili Zítra vstanu a opařím se čajem II.

Kryšpín

Může dojít a také nemusí ale jsou tam ještě horší horlivci, podívejte do historie dle historiků šlo za Hitlerem okolo dvou třetin národa a u těch zvěrstev v koncentačních táborech nebyl Hitler ani to nenařizoval bylo to převážně na veliteli tábora a mezi nejhorší dozorce byla část i z jiných států.

Drap

Hned bys mohl jít radit Fialovy. Přesně takové potřebujeme.

_Bůh_

Was ist das „první atentát“? První a poslední?