Alesh

Taky si myslíte, že ČSSD a ODS je de facto jedna strana?

Již několikrát jsem narazil na věc, která mi to víceméně potvrzovala, že je to jen takové divadlo „občane, vyber si zloděje zleva nebo zprava“. A toto je další: http://aktual­ne.centrum.cz/do­maci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=77­2241
Takže co teď? Komunisty, Topku, KDU-ČSL? Kdo z nich nekrade a hlavně krást nebude?
Doplňuji:
@ Pájo:

🙂

Napsal bych odpověď, ale v podstatě bych zkopíroval a jen mírně modifikoval to, co jsi napsal sám. 😉
Už od dob opoziční smlouvy, ale možná už i před ní se obě tyto strany navenek škádlí, předvádí divadýlko na voliče. Střídají se víceméně pravidelně u korýtek a provádějí jen kosmetické úpravy. Ať mi nikdo neříká, že je to jen náhoda, houby, malá domu jednou jemu, podruhé onomu. A my občané nestíháme přepínat mezi jednotlivými aférami, kde jedna stíhá a hlavně stírá druhou. Pěkně to na nás koulí. Je to celé jedno velké divadlo. Jinak samozřejmě jsou to dvě strany, nelze to mé tvrzení chápat doslovně. 😉

Nejlepší odpověď
Damiana

Asi tak…

INZERÁT:
Je mi 38 let, hledám ženu k vážnému seznámení.
Profese: 9 let člen parlamentu ČR
Vlastnosti: usilovnost, ochota těžce pracovat, spravedlivost, pravdomluvnost, neúplatnost, boj za práva chudých

ODPOVĚĎ:
Je mi 30 let.
Profese: 15 let prostitutka
Vlastnosti: panna

Další odpovědi
Pájo

Rozhodně není ČSSD a ODS jednou stranou!
Nepodsouvejte tady takovou volovinu.
Pokud nepoznáte rozdíl, Vaše pozorovací a hlavně rozpoznávací schopnosti jsou minimální.
Pokud byste podobný dotaz (otázku) formuloval o ODS a TOP 09, tedy že jsou tyto dvě strany de fakto stranou jedinou (a jen navenek se tváří, jako strany odlišné), měl byste můj souhlas.

Takhle se mi jevíte jako nepozorný volič, kterým někdo manipuluje… nebo se jen Vy snažíte manipulovat (přesvědčovat) nás.