autacek

Taky si myslíte, že Česko není bezpečnou zemí a tak by se nám měli imigranti obloukem vyhnout?

Když vidím co se děje, asi by bylo lepší kdyby zůstali tam kde jsou, nebo šli jinam. Tady nikdy neví, co hrozného se jim může stát, stejně jako Čechům. Bude to působit jako varování, nebo naopak výtržníci dostanou exemplární tresty?

https://zpravy­.aktualne.cz/do­maci/rasistic­ky-utok-v-tramvaji/r~4db1e6a­4c52611e796ac0cc47ab5f12­2/

Nejlepší odpověď
Kepler

Fotbalové chuligány nemůžeme brát jako reprezentativní vzorek národa. V očích zahraničních turistů je Česko naopak bráno jako bezpečná země. Největší bordel dělají u nás právě ti turisti.

Další odpovědi
Ušel ventil

To se asi přivandrovalci asi ani nedoví ,oni jdou za dávkami ,
nejvyšší jsou ve Švédsku,pak ve Francii a Německo je až na třetím místě , proč chtějí všichni do Německa když jsou dávky ve Švedsku a Francii vyšší ???
V Německu totiž když založí náboženskou obec s min. 50 lidech mají nárok na 150 000 EU ročně
ale pokud náboženská obec dosáhne 1000 lidí ,stává se příspěvkovou organizací státu a na svůj provoz dostane ročně 2 500 000 EU , takže toto u nás zatím snad nehrozí – snad to hlavy pomazané u nás neschválí .

Pospíšil

Já naopak myslím, že česko JE bezpečnou zemí a tak by se nám měli IMIGRANTI obloukem vyhnout.

A to proto, aby Česko zůstalo bezpečnou zemí nejen pro své občany, ale i pro turisty a pro AZYLANTY.

dubraro

V porovnání se zeměmi, ze kterých přicházejí, je Česko bezpečné.

anonym

ČR byla a vždy bude zemí kde byla česká národnost vetšinou a kde bude vládnou česká kultuuura! Češi ani jejich potomci NEchtějí aby imigranti narušili jejich tradice když vidí jak se ANGLIE FRANCIE USA NĚMECKO stávají zemí s multikulturou a ghetty!

mosoj

Česko bezpečnou zemí již dávno není. Stačí se podívat na chování samotných Čechů na silnici, počet vražd atp. Ve věznicích je více vězňů než máme vojáků ( 20000) a další běhají na svobodě protože není ve věznicích místo. Rodiče malých školáků si nedovolí posílat do školy děti samotné a raději je vozí autem, nebo vodí za ruku ( nemluvím o prvňácích!!). Společnost zdegradovala a nebezpeční jsme si sami sobě. Nedodržujeme zákony a děláme si co chceme. To není demokracie to je anarchie. Nesvádějte to na cizince.

Já vím, já nic já muzikant. Navíc je společnost prolezlá falešností.