arygnoc

taky si dáváte v neděli po obědě šlofíka?

(vaše odpovědi si přečtu tak za 2 hoďky)
;)

Nejlepší odpověď
anonym

Dotaz byl již několikrát, naposled v anketách od barbakana.
Někdy je snaha být za každou cenu vtipný, rychlejší než klidná rozumová rozvaha.
Jinak máš slušné příspěvky, škoda si degradovat renomé nešvary začátečníků a „vtipálků“.

Další odpovědi
hanulka11

u nás se nešlofíkuje , manžel jel na houby

tom004

Také,nešlofíku­ji,ale nastává klid,na F1.

jendahun

Ano.V neděli,pon­dělí,úterý…Kaž­dý den,když přijdu z práce,osprchuji se,pojím,tak upadám na hodinku do bezvědomí.Až potom jsem schopen znovu fungovat až do 24.hodiny.

anonym

Doufam , ze sam !!!!!!!! -iv-

johana 56

Poslední dobou ano,protože nemúžu vrn.

fcoop

Málokdy – ovšem s přirozeným odporem.