Sarrow

Taky se ve snech často vracíte na místa, která ale v realitě neexistují?

Je to vážně úplně jiný svět, zvažuji, že bych si vyrobil mapu :D

Odpovědi
anonym

Ano vracím,ale to nezmapuješ ,to nejde,je to jen sen.

klumprt

Některá existují, některá neexistují. Někdy jsou existující místa podivuhodně propojena. Například jste v baráku v Bratislavě a vylezete z něho na ulici v Praze.

Mimochodem, někde jsem slyšel nebo četl, že se člověku nikdy nezdá o osobě se zcela vyfantazírovaným obličejem. Vždycky každého člověka, který se vám ve snu zjeví, jste někde viděli. Byť třeba jenom z tramvaje stát někde na chodníku. Což se dá ovšem dosti těžko ověřit, že? Zvlášť, když se mi lidi mění v jiné.