Taky se vás ptá PC na budoucí problém?

Dotaz, který se mi zobrazil při nastavení chyb http://2imgs.com/6897d0f­a29
Doplňuji:
Mc Merkurion, to by byl bod 3 a 4. V tom 2 bodě jim asi vypadlo „ž“. Mělo by to být … když dojde k problému.

Odpovědi
Mc Merkurion

…chce vědět,jestli tě má příště otravovat,nebo se o sebe postarat sám…
Doplňuji:
když určuje čas,kdy určuje důvod

anonym

Mc Merkurion, kdy určuje čas, aspoň co si pamatuji ze základky

Mc Merkurion

souhlas,otočil jsem to,ale měl jsem na mysli,že je to tam třeba schválně,jako „až dojde k problému…“