láďa1

Taky se Vám zvedá žaludek?Proč si platíme zdrav.pojištění?

Politici chtějí abychom si ještě více připláceli za péči!!A feťákům platí odvykání a kuřákům léčbu plic a ostatní PLAŤTE!!!Nevíte kde je spravedlnost??

Nejlepší odpověď
anonym

Tak já bych chtěl říct,píp,že ti naši,píp,poli­tici,píp,mě už začínají,píp.

Další odpovědi
dědapetr

Tato vláda a spravedlnost,toho se nedočkáme.

arygnoc

do kuřáků, prosím, nerejpat.
ti si svoje odvedli do státní kasy v daních (výrobní cena dnešních cigaret za 70 Kč je 2,80 Kč, ostatní jsou daně).

jinak souhlasím, je to nehoráznost, co dnes politici vyvádějí lidem.

Berušinka

Já v tomhle světě nevidím žádnou spravedlnost – mezi lidmi a už se nebudu dneska rozčilovat =D

Hlada

Politici si dovolí k lidem to, co si lidé nechají líbit.