Avatar uživatele
Pokročilý

Taky se vám už nelíbí staré komedie typu: Maléry pana účetního, Hořčice mi stoupá do nosu... proč?

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Tento typ komedií už se netočí - vyšly z módy a dneska se dělá filmová zábava jinak. Ti, co se jim tehdy řehnili, taky měli o hodně let méně, nezřídka to byla děcka a samozřejmě tatáž děcka, dnes dávno dospělá, ty komedie zaprvé znají nazpaměť a zadruhé opravdu zjišťují, že humor z těch komedií byl značně infantilní, ač nebyly tehdy určeny přímo dětem. Viz známé "lískací scény" filmů se Spencerem a Hillem; když to dneska vidím, pousměju se, ale jako děcko jsem z toho padával do křeče :-)

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Stříbrný

Neházej všechny do stejného pytle. Pokud se ti už něco nelíbí a předtím se ti to líbilo, tak chyba není v tom filmu, ale v tobě. Stejné je to s knihou, s komunikací a podobně. I když jsi pořád agentpv se stejným datem narození a adresou, krevní skupinou, hmotností a výškou, tak postupem času měníš názory, hodnoty. Něco preferuješ, v něčem se vyznáš a něco odmítáš. Jednu dobu máš skvělou práci, dobrý vztah, tvůj tým vítězí, tak se díváš na věci jinak než v době, kdy ti nakopou několikrát denně prdel, když nejsi schopen navázat vztah. Pak se díváš na věci a filmy jinak v jednom i druhém případě. Kolikrát se stane, že se zamiluješ do hlavní představitelky a když po několika letech vidíš film znovu, tak si říkáš, že jsi měl asi oční vadu, protože takovou ženskou by jsi nezaměstnal ani jako uklízečku na toaletách. Takže nesrovnávej filmy ze 70. let s dnešními.


Avatar uživatele
Zlatý

Vzpomínám si, když jsem "maléry" viděl poprvé - doslova křeče smíchu! Nebo první film o mně - to byl takový bobáres, že dokonce několik lidí z Alfy (kino) uteklo před koncem (byl jsem svědkem) a údajně někteří blinkali při scéně, jak přichátím na svět z Kaneova břicha. (nebyl jsem u toho, ale psali to v novinách nebo nějakém časáku, už nwm)

Nojo, postupem času člověk přivykne, mění se. Hele, opakovaný vtip už není taková sranda, jako napoprvé že? Možná to bude tím. Ale... jestli si myslíš, že se ti nelíbí ALIEN, tak si to DOBŘE ROZMYSLI, raději si to vůbec nemysli! ;) :D :D


Avatar uživatele
Zlatý

Nelíbí se mi slovo TAKY na začátku věty.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Pokročilý

agentpv

Kdysi - v 80ých letech jsme se tomu řehtali od začátku do konce, (Pierre Richard, Paolo Villaggio (Fantozzi) ...) dnes mi to přijde spíš trapné.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý annas 861
Zlatý iceT 851
Zlatý briketka10 675
Zlatý marci1 612
Zlatý Drap 564
Zlatý quentos 560
Zlatý led 431
Zlatý Kepler 392
Zlatý bolak 360
Zlatý hanulka11 271

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.