Boy 13

Taky se vám tohle stává v internet banking?

Mam ucet u Csob a stahl jsem si pres Android jejich platformu internetoveho bankovnictvi. Kdyz si to stahnete, tak si to aktivujete pomoci sms a pak uz jenom zadavate pin a nic jineho..po dvou dnech otevru uz aktivovanou aplikaci a zase jsem to musel aktivovat pomoci sms…nevite, proc se to stava?

Odpovědi
jáára

Napadá mě co máš za telefon a kolik „antivirů“ v něm. Čističů paměti a podobnej malware.

Kepler

To je normální bezpečnostní opatření, dělá to i George České spořitelny.

metro

Mě ne. Každý slušný Čech tomu totiž říká česky: internetové bankovnictví.