LysoňXXX

Taky se vám to stáva?

Jste doma, za hodinu vám jede autobus nebo musíte do práce.. V klidu se opláchnete, obléknete atd.. Zavážete tkaničky u bot, otevíráte dveře a najednou to začne bublat a musíte na velkou? U mě je to pravidlem, jako by moje prd.. říkala ať nechodím do práce :)

Nejlepší odpověď
www

Ano, stává.
Takto položená otázka sem ale nepatří, od toho je chat. Viz Nápověda!

Další odpovědi
iceT

Mojí zadnici je jedno kam jdu nebo nejdu,prostě to musí jít ven a hotovo.Při pravidelných pochůzkách a odchodech z domu by to snad člověka ani nemělo překvapit,narozdíl od cestovní horečky,která postihuje mou mamku nebo náhlé hnačky v důsledku požití nevhodných potravin.Mě třeba udivoval bývalý přítel,který dokázal nejít na velkou třebas několik hodin,pokud neměl jistotu,že se nemůže posadit doma v klidu na svou mísu.Jinde to nešlo,třebaže měl na krajíčku.

marek953

Mě se občas stává pravý opak. Přijdu domu úplně v pohodě. Jen co si vyzuju boty, tak to na mě přijde takovým způsobem, že málem nedojdu na záchod. Jakoby moje tělo vědělo, že už jsem doma, takže se můžu v klidu vys***… 🙂