Lleni

Taky se vám to dnes stalo???

Dneska sem byla úplně nefunkční unavená, ztratila sem kartu na oběd, nic sem nemohla najít,zaspala sem .. Taťka rozbil asi 2hrnky a slenici.. Vylomil si zub, taky zaspal..prostě mi to nejde do hlavy bylo to ještě mnohem víc věcí, to už si ani nevzpomenu.. Taky se vá děli věci??
Doplňuji:
A teď ráno zjištuju že se mi zdál nejhnusnější sen mýho života!!;(
Je tak hnusnej , že ho tu ani nemůžu popisovat..

Nejlepší odpověď
anonym

Že by slunovrat?

Další odpovědi
hanny 2

Ani ne,akorát jsem si v práci dala kávu o 2 hodiny později,než jsem zvyklá a uvědomila si to těsně před usnutím.Jinak docela pohoda.

badisko

no to se stava …ale ze jses kecka to uz ti zustane…

huxa

proto jsem radši nešel do školy a neptal se táty, jak se měl a co dělal
Doplňuji:
pusinka50-včerejší perná noc? :)

pusinka50

Já dneska taky byla k ničemu, i když jsem byla několikrát vzhůru, vstávala jsem v půl pátý odpoledne, nemohla jsem se dospat, bolela mě hlava, jen tak tak, že jsem byla schopná vyluxovat, povlíct postel, dojít 2× se psem ven a sklidit vypraný prádlo