Petra09

Taky se vam ted posledni dny stava ze se vase odpoved neulozi?

Nejlepší odpověď
briketka10

ještě se mi to nestalo..
Doplňuji:
jen mě štve, že mám někdy problém udělovat hvězdičky a to den co den, snad mi do rána nenaskočí obří oparus :D
musím se přihlásit, odhlásit jak na FB i tady a znovu zpět je to k ☹

Další odpovědi
Damiana

Ano. Jednou se mi to stalo. Odpovídala jsem na otázku a dala Odeslat. Nic se tam neobjevilo, ještě, že jsem si předtím odpověď zálohovala.

ten který je

Ono je to tady celý nějaký rozbitý.

hanulka11

Zatím se mi to nestalo.