Lleni

Taky se vám tak strašně nelíbí 5angels?????

Když sem se teď dozvěděla že maj bejt v praze s one direction a justinem biebrem- kdyť oni se tam tak strašně nehodí!!!
Vy je máte rádi?? Co si o nich myslíte ..??
Pro ty kdo je nezná ..-
http://m.youtu­be.com/watch?fe­ature=related&v=E­KOoA6iuvjw
http://m.youtu­be.com/watch?v=MFcRa­epXpP0&feature=re­lated

Nejlepší odpověď
♥♥♥

Myslím si, že měnším holkám se líbí, jasně- těm starším už asi ne. Ale opravdu se nehodí k ONE DIRECTION A JUSTINOVI BIEBROVI. Ale podle mě s nima vystupovat nebudou.
Doplňuji:
Znám holky, které je nemají rády, protože jsou stejně staré a tím pádem jim závidí, protože vědí, že samy tohodle co oni nedokážou.

Další odpovědi
beer

Aspoň trochu popořádku na všechny tvoje podotázky: Ne, je mně to jedno, nic.. ))

M.

Nenávidím One Direction, nenávidím Justina Biebera a nenávidím 5 Angels stejně jako podobné skupiny, co mají malé (ne)náctileté uřvané fanynky. Myslím, že ti tohle stačí.

potížistka

Jojo taky se mi nelíbí já osobně jsem ráda že za mého dětství nic takového podobného jako ony nebo Hanna Monttana a další nebyli, opravdu lituju děti dnešní doby

Damiana

Vystihla to ♥♥♥. Ony stejně staré holky nesnášejí holky, které mají možnost se přiblížit jejich idolům. Kdyby jim předskakovala Helena Vondráčková bylo by to holkám sice asi jedno, ale z komerčního hlediska by to nevyšlo. Takže se musíš smířit s tím, že „andílci“, kteří jsou z branže, se k tvým idolům více hodí, a samozřejmě budou mít větší šanci se k nim i dostat. A určitě si to jaksepatří užijí – už jen proto, aby stejně starým holkám daly najevo, že ony „na to“ mají. To je šoubyznys. Kdybys byla v jejich kůži, budeš stejná, tak se vybodni na závist, mění rysy (přinejmenším) k horšímu.

Rocker

Nemám rád 5angels,ani One Direction,ani Bíbra.Ani jeden z nich nic neumí.