Avatar uživatele
Lleni

Taky se vám tak strašně nelíbí 5angels?????

Když sem se teď dozvěděla že maj bejt v praze s one direction a justinem biebrem- kdyť oni se tam tak strašně nehodí!!!
Vy je máte rádi?? Co si o nich myslíte ..??
Pro ty kdo je nezná ..-
http://m.youtu­be.com/watch?fe­ature=related&v=E­KOoA6iuvjw
http://m.youtu­be.com/watch?v=MFcRa­epXpP0&feature=re­lated

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4105 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
♥♥♥

Myslím si, že měnším holkám se líbí, jasně- těm starším už asi ne. Ale opravdu se nehodí k ONE DIRECTION A JUSTINOVI BIEBROVI. Ale podle mě s nima vystupovat nebudou.
Doplňuji:
Znám holky, které je nemají rády, protože jsou stejně staré a tím pádem jim závidí, protože vědí, že samy tohodle co oni nedokážou.

Upravil/a: ♥♥♥

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Aspoň trochu popořádku na všechny tvoje podotázky: Ne, je mně to jedno, nic.. ))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
M.

Nenávidím One Direction, nenávidím Justina Biebera a nenávidím 5 Angels stejně jako podobné skupiny, co mají malé (ne)náctileté uřvané fanynky. Myslím, že ti tohle stačí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
potížistka

Jojo taky se mi nelíbí já osobně jsem ráda že za mého dětství nic takového podobného jako ony nebo Hanna Monttana a další nebyli, opravdu lituju děti dnešní doby

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Vystihla to ♥♥♥. Ony stejně staré holky nesnášejí holky, které mají možnost se přiblížit jejich idolům. Kdyby jim předskakovala Helena Vondráčková bylo by to holkám sice asi jedno, ale z komerčního hlediska by to nevyšlo. Takže se musíš smířit s tím, že „andílci“, kteří jsou z branže, se k tvým idolům více hodí, a samozřejmě budou mít větší šanci se k nim i dostat. A určitě si to jaksepatří užijí – už jen proto, aby stejně starým holkám daly najevo, že ony „na to“ mají. To je šoubyznys. Kdybys byla v jejich kůži, budeš stejná, tak se vybodni na závist, mění rysy (přinejmenším) k horšímu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Nemám rád 5angels,ani One Direction,ani Bíbra.Ani jeden z nich nic neumí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek