Michal Kole

Taky se Vám tak orosývají okna, že nestačíte utírat vodu z parapetu, abych tam nebyly louže 🙂 (uvnitř 20°C, venku –5°C

Nejlepší odpověď
brillant

mám plastová a nerosí se nikde

Další odpovědi
Drap

Pořiď si pořádné okna a bude po peroblémech

Kamionacka09

A nepotapite se i s oknama?:-D

iwrana

Ne.Máme stará okna,která moc netěsní.Nejsou vůbec orosená,ale platby za topení plynem jsou fakt hodně,hodně velké.

zzzzz

Málo větráš!!!!!

mosoj

Pomůže ti jedině:

  1. výměna skel za izolační dvojsklo nebo trojsklo. Plastová okna s tím nemají nic společného, mimo toho, že to izolační dvojsklo mají, ale to mají i leckterá dřevěná !
  2. Zvýšení teploty v místnosti.
  3. Snížení relativní vlhkosti v místnosti ( musíš zjistit zdroj vlhkosti a ten omezit).
  4. Větrání pomůže jen někdy, záleží jaká je vlhkost venku.

ReHu

Ne.
Ani stará ani nová okna.

pizlicka

NEE,ASI MAS STARE NEDOLEHAJICI OKNA.netěsnící.