bolak

Taky se vám přehazujou možnosti v anketách?

Už jsem si toho všim po několikátý, že když dám víc možností, tak mi je to úplně random zpřehází tak že nakonec je „jiná odpověď“ třeba úplně nahoře, i když jsem ji zadával do poslední kolonky. Ale někdy mi to přehodí i třetí odpověď, takže nevím, zatím jsem v tom neobjevil systém, někdo z vás ano?

Odpovědi
manon

Jo. Speciálně ta jiná možnost na prvním místě je dobrý vtip. Přijde mi to jako setříděné podle abecedy sestupně – ale koukala jsem jen na jednu otázku, nechce se mi víc hledat :)
Doplňuji:
V dalších zjišťuji, že to není tak setříděné – to byla náhoda.