patrikkkortu

Taky se Vám hnusí kombi auta?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Rocker

NE

Doplňuji:
Mám rád kombíky.Měl jsem Octavii kombi a byl jsem s ní spokojený.Teď mám Renaulta Espace,ten je ještě větší.Samozřejmě se mi taky líbí Ferrari,Porsche apod.,ale to jsou jen drahý hračky pro velký kluky.Až budeš mít rodinu a dva psy jako já,tak to pochopíš:-)

Další odpovědi
Drap

NE

Ne, líbí se mi. Jsou praktická

klumprt

NE

Doplňuji:
Horší jsou SUV. Je to jakože terénní, ale nikdo s tím po terénu nejezdí. Většinou to řídí debil nebo klasická blondýna jako vystřižená z vtipu. Je to velké, takže jednak s tím blondýna nemá šanci slušně zaparkovat (debil jakbysmet) a jednak přes to není vidět a to zejména, když má debil zatmavená skla. A když za tím jedu na motorce (tu chvilku, než to předjedu), tak mě obtěžují turbulence, co se za tím dělají.

honza19hk

NE

Doplňuji:
náhodou kombík je užitečný, do malýho sráče nic nenaložíš a pokud ano pak je rádo, že to vůbec jede.A o spojce ani nemluvim.

mosoj

NE, ALE NENÍ TO MOC PĚKNÉ

Ne, je to velmi praktické pro rodinu a většina je pěkná.

anonym

ANO

Některá mi přijdou až nevkusná,jsem raději pro sedany ,nebo sportovní typy aut

zzzlatokopka

NE

Ne, miluju kombi auta, jsou velké a lépe na cestě sedí, ale to dítě nedokáže ocenit:-)

Agneta

ANO

Mně se hnusí všechna auta, kromě poršátka, ferárka a lambíčka(Lambor­ghini):DDD

lakomá Barka

NE

brillant

NE

Hlada

NE

Na kombíky nedám dopustit. Je to úžasně praktická věc. Kdo si ho nevyzkoušel, nemá právo hlasovat. Nic jiného už bych si nekoupil. Kombinaci kupátka s dodávkou už mám za sebou.

NelieM

NE

Doplňuji:
Ne nehnusí, stokrát lepší než malé mrchy. A nelíbí se mi tvoje otázka.

postcd

NE, ALE NENÍ TO MOC PĚKNÉ

Doplňuji:
příkladem je Fabia kombi, ta se mi vůbec nelíbí, ze strany
sedany jsou podle mě hezčí

Dochy

NE

Osobně mám zájem primárně o kombíky. Rodina, malé stěhování, praktičnost,… Pokud si za 5–10% ceny mohu pořídit k osobnímu autu i místo na zavazadla při minimálním zvýšení spotřeby tak proč toho nevyužít?

lota

NE

spíš naopak, přijde mi to praktické.

Agneta

klumprt >>> „Většinou to řídí debil nebo klasická blondýna jako vystřižená z vtipu“ :DDDDDDD
--- to máš pravdu:DDDDDD