aramah

Taky se těšíte?

Tak se nějak těším na ježíška,nebo k vám chodí santa? děda mráz? asi to je jedno, nebo ne?

Nejlepší odpověď
BEAES

Jsme v česku, tak že jedině Ježíšek.

Další odpovědi
quentos

to tedy není jedno, Santu ať si nechaj za mořem, tady máme svoje tradice! Už dost na tom, že nás tady zamořili Coca Colou, chipsy a podobnými svinstvy.

Znáte tu skupinu na FB? „Santa ať jde do p*****e, nám nosí dárky Ježíšek!“

hanulka11

Moc se těším na tu atmosféru, vyzdobený byt, pohodu klid a že se zase sejdeme . Dárky jsou až .......k nám chodí Ježich

bigbít

Hlavně, když se všichni sejdeme zdraví a v dobrém rozpoložení.

Jahoda

Taktéž se moc těším. Dárečky začínám kupovat. Krásně vyzdobený provoněný byt, v obýváčku nádherně ozdobený stromeček, kolem něj celá naše zdravá a šťastná rodinka,… Nádhera 🙂 Doufám, že zde na Odpovědích se navodí atmosféra Vánoc 🙂 My máme Ježíška, jelikož žijeme v Česku 😉

panenka

Ano těším se nejvíce se ale těší moje děti a už ted mi to i říkají jak se těší na vánoce.