franku

Taky se s parnerem dohadujete kvůli internetu?

Doplňuji:
A to máme každý svoje PC.

Nejlepší odpověď
kropitko

Nedohadujeme, když manžel něco potřebuje, tak ho sem pustím a naopak on mě,,,,nemáme s tím vůbec žádný problém,,,

Další odpovědi
dědapetr

Ne máme každý svůj.

iceT

Bejvávalo,ted máme každý svoje,ale on je zase nas…protože mu nejde stahování.Modem je v pořádku,ntb taky a stejně nevíme co s tím.

tom004

Dobré poledne. Jsem na tom lépe. Počítače máme dva,ale manželka „uznává“ počítač pouze jako lepší psací stroj,takže jí stačí,když ho má k dispozici tak 2 hodiny denně.

Pralinka1979

Nemám partnera a tak nemám tenhle problém 🙂

Salvaje

My máme každý svůj PC. Spíš mi vadí, že na něm tráví až tak moc času, který by mohl věnovat mě… Nebo domácnosti :)

hanulka11

U nás dohady nejsou , máme každý svůj počítač

anonym

Nee,my tolik nechodíme na PC.