Taky se poslední dny cítíte ospalí z toho nehezkého zataženého deštivého počasí?

Nejlepší odpověď
Drap

Já se cítím ospalý téměř celoročně, takže žádná změna.

Další odpovědi
baghira

Nevím co to jsou „poslední dny“, ale o víkendu jsem byl v Bílých Karpatech (necítím nohy ještě teď), a počasí bylo naprosto nádherné.

hanulka11

Na mě zase počasí nemá vliv, je pod mrakem protože prší a já to uvítala, jelikož je sucho a je to potřeba. Vždy si najdu činnost, která mě povzbudí a nenechá mě jen tak zahálet a lelkovat .
Pusť si hezkou hudbu, nebo si něco pěkného přečti, zajdi na výstavu, věnuj se koníčkům a něco dobrého si uvař a bude ti prima.

anonym

ospalý? jistě, to POSLEDNÍ dny jsem, hlavně když musím brzo ráno vztávat. Jinak ale miluji toto počasí, neni horko a úžasně se jezdí na kole :)